logo

      GTM CIRT BANTLARI

 

Cırt bant kalitesinin başlıca göstergesi ayrılma ve kopmaya karşı dayanıklı olmasıdır ki, bu ancak yüksek kalitede iplik kullanımı ile mümkündür. GTM Cırt Bantların' nın, imal sürecinde sadece polyamide kullanılmaktadır.Bunun neticesi olarak onbinlerce kullanım sonrasında bile yüksek tutuş gücü sağlamaktadır. Polyamide kullanımı cırt bantın renk alımı, parlak ve homojen renk kalitesini sağlamaktadır.

ITS gibi dünyaca kabul gören laboratuar ve test firmalarında yapılan kalite raporlamaları GTM CIRT BANTLARI' nın iddia ettiğimiz kalitesini onaylamaktadır. GTM CIRT BANTLARI için daha önemli kalite onayı ise müşteri memnuniyetidir ki, geçen kısa sürede bu sağlanmış ve kullanılan yüzbinlerce metre ile kanıtlanmıştır.

Tesislerimizde ihtiyaç duyulan her ebatta ve renkte cırt bant üretimi yapılmaktadır. Standart olarak üretilen 1cm, 1.6cm., 2 cm., 2.5 cm., 3 cm., 4 cm., 5 cm., 10 cm. genişliğindeki cırt bantlar haricinde tarafımıza ulaşan tüm özel siparişler en kısa sürede üretilmektedir. Renk kataloğumuzda bulunan zengin renk alternatifleri haricinde talep edilen her renk, titiz bir laboratuar çalışması sonucunda siz değerli kullanıcılarımızın beğenisine sunulmaktadır.

  

 

Levent Tekstil © 2008